Survivor 2020 dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor eleme adayı, dün akşam oynanan bireysel dokunulmazlık oyununun kazananı tarafından belirlendi. Survivor'da ilk kez dün akşam 3 yarışmacı birden parkura çıkarak aynı anda yarıştı. Peki 4 Temmuz 2020 Survivor eleme adayı kim oldu? İşte son bölümde yaşananlar ve haftanın diğer ayrıntıları...

Google Haberlere Abone ol
Survivor 2020 dokunulmazlığı kim kazandı?

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyunu Elif - Cemal Can - Berkan mücadelesiyle başladı. Üçlü arasında 2. mağlubiyete ilk ulaşan Elif, dokunulmazlığa veda eden de ilk isim oldu.

Sercan - Yasin - Barış mücadelesi de ikinci oyun oldu. Üçlü arasında 2. mağlubiyete ilk ulaşan Barış oldu. Barış dokunulmazlığa veda eden ikinci isim oldu.

Bir sonraki mücadele 2'li olarak yapıldı. Berkan ve Cemal Can karşı karşıya geldi. 3 olanın kazandığı oyunun galibi Cemal Can oldu.

Diğer 2'li mücadele ise Sercan - Yasin arasındaydı. Yine 3 olanın kazandığı oyunun galibi Sercan oldu.

Dokunulmazlığı kazananın belirlendiği karşılaşma Cemal Can ve Sercan arasında yapıldı. Dokunulmazlık finalinde ise 5 olan kazandı. Haftanın ilk bireysel dokunulmazlığını 5 - 1 skorla Sercan kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden Cemal Can büyük bir hayal kırıklığına uğradı ve gözyaşlarını zor tuttu.

SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor'da haftanın ilk eleme adayı bireysel dokunulmazlığı kazanan Sercan tarafından belirlendi. Sercan "Geçen haftaki stratejimi uygulamayı düşünüyorum" diyerek ilk eleme adayı olarak Berkan'ın ismini verdi. Berkan da "İsmimin çıkmasına şaşırmadım, bir kırgınlığım da yok. Mücadeleme elimden gelenin en iyisiyle devam edeceğim" dedi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin