Show TV'nin yeni yarışmasından yeni tanıtım!

'Kapışma'nın yeni tanıtımı izleyiciyle buluştu.

Google Haberlere Abone ol
Show TV'nin yeni yarışmasından yeni tanıtım!

Show TV'nin yeni yarışma programı 'Kapışma' Haziran ayı içinde başlıyor.Sunuculuğunu Asuman Krause'nin yapacağı, şarkıcı Bengü ile Mustafa Ceceli'nin de takım kaptanı koltuğunda oturacağı yarışmanın yeni tanıtımı dün akşam ekrana geldi."Show'un yeni yarışmasından yeni tanıtım!" Galerisine Göz At

 

'Kapışma'da, her hafta 18 yarışmacı, hem finale kalmak, hem takım kaptanlarıyla düet yapabilmek, hem de 20 bin liralık ödülün sahibi olabilmek için kapışacak. Bunun için yapmaları gereken tek şey ise, iki tur boyunca ayakta kalarak gecenin en iyi sesi olmayı başarabilmek. Kaybedenler ise bugüne kadar hiçbir televizyon programında görülmemiş oyunlar ve eleme yöntemleriyle geceye veda edecek.18 isim seslerini kapıştırırken, kaptanlar da kendi takımını birinci yapabilmek için kapışacak ve gecenin sonunda elenen takımın kaptanı da, yarışmacısıyla birlikte bu oyunlardan nasibini alacak.

 

Her hafta birincisine 20 bin lira kazandıran, takım kaptanlarını da yarıştıran tek yarışma 'Kapışma' önümüzdeki günlerde Show TV izleyicisiyle buluşacak.


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin