Kemal Kılıçdaroğlu'ndan seçmene SMS: Kredi kartı borçlarınızı hazine devralacak, faizler silinecek

Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu seçmenlere kısa mesaj gönderdi. Ardından twitter hesabından da video paylaşan Kemal Kılıçdaroğlu, "Kredi kartı borçlarınızı devletimizin hazinesi bankalardan devralacak. Kredi kartı borcunuzun faizi tamamen silinecek, anapara taksitlendirilecek” dedi.

Google Haberlere Abone ol
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan seçmene SMS: Kredi kartı borçlarınızı hazine devralacak, faizler silinecek

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, seçmenlerin cep telefonlarına biriken kredi kartı borçları hakkında bir kısa mesaj gönderdi.

Twitter hesabından da video paylaşan Kemal Kılıçdaroğlu, "Erdoğan’ın sebep olduğu ekonomik buhran yüzünden birikmiş kredi kartı borçlarınızı, devletimizin hazinesi, bankalardan devralacak” dedi.

'FAİZİ TAMAMEN SİLİNECEK, ANAPARA TAKSİTLENDİRİLECEK'

Kılıçdaroğlu’nun gönderdiği kısa mesajda şu ifadeler yer aldı:

“Sevgili vatandaşım, borç harç evini güçlendirmeye çalıştığını biliyorum. İktidara gelir gelmez, bireysel kredi kartı borçlarınız için kesin çözüm üreteceğim. Erdoğan’ın sebep olduğu ekonomik buhran yüzünden birikmiş kredi kartı borçlarınızı, devletimizin hazinesi, bankalardan devralacak.

Kredi kartı borcunuzun faizi tamamen silinecek ve anapara 36 ay taksitlendirilecek. Böylece yüz binlerce vatandaşımız, bu yükün altında ezilmekten kurtulacak, rahat bir nefes alacak, borç batağı yüzünden yuvalar yıkılmayacak.

Unutmayın, 28 Mayıs seçimi, bu ağır borçlardan kurtulma veya ülkede borç batağına saplanma referandumudur!

Vatanını seven sandığa gelsin.”

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin