Görücü usulüyle tanıştığı adamın evine gitti, hayatının şokunu yaşadı. Evde mahsur kalan kadın günlerce o adamla aynı evde yaşadı

Ailesi, görücü usulüyle kızını evlendirmek istedi. Şimdiye kadar 10 eş adayıyla tanıştı, ancak beşinci aday evdeki hünerlerini göstermek için gelin adayını evine davet etti. Görücü usulüyle tanışan kadın da daha önce hiç görmediği adamın evine gitti, ancak orada mahsur kalınca günlerce birlikte yaşamak zorunda kaldılar!

Google Haberlere Abone ol
Görücü usulüyle tanıştığı adamın evine gitti, hayatının şokunu yaşadı. Evde mahsur kalan kadın günlerce o adamla aynı evde yaşadı

Çin'de görücü usulüyle tanıştığı bir kişiyle ilk defa buluşmaya giden kadın, şehirde pandemi nedeniyle aniden tecrit uygulanmaya başlayınca evine dönemedi.

Henan eyaletindeki Cengcou şehrinde 6 Ocak'ta yaşanan olayda yalnızca soyadı paylaşılan Wang, daha önce tanışmadığı bir erkeğin evine gitti.

Buluşma için Guangdong eyaletindeki Guanco şehrinden Cengcou'ya seyahat eden 30 yaşındaki kadın, buluşmanın ardından eve dönmek için hazırlanırken, tüm mahallede Omicron varyantı nedeniyle hızlıca tecrit uygulamasına geçildiğini gördü.

Evine dönemeyen Wang, buluştuğu kişiyle günlerce birlikte yaşamak zorunda kaldı.

Evdeyken sosyal medyadan paylaşımlar yapan Wang, yayımladığı bir videoda "Artık yaşlanıyorum. Ailem beni 10 eş adayıyla tanıştırdı. Bunlardan beşincisi, mutfaktaki hünerlerini göstermek için beni evine davet etti" dedi.

Wang yayımladığı videolarda görücü usulüyle buluştuğu kişinin kendisi için yemek hazırladığı, yerleri sildiği ve dizüstü bilgisayarında çalıştığı anları görüntüledi.

Independent Türkçe'nin haberine göre Çin'de Twitter'ın muadili olan sosyal medya uygulaması Weibo'da yükselen trendler arasına giren Wang'ın paylaşımları viral oldu.

Wang, devlete ait The Paper adlı internet gazetesine salı günü yaptığı açıklamada, "Neredeyse hiç tanımadığım biriyle birlikte yaşadığım için çok çekingen ve tuhaf hissettim. Çok az konuşuyor. Konu mankeni gibi. Bunun dışında çok iyi biri. Yemek yapıyor, evi temizliyor ve çalışıyor" dedi.

Görüştüğü kişinin evinde ne kadar kaldığı tam olarak bilinmeyen Wang, tecrit uygulaması hafifletilince tekrar evinde döndü.

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin