Esra Erol saldırıya mı uğradı?

Atv'de ekrana gelen Esra Erol'da programında evlilik dolandırıcılığı olayını ortaya çıkarak Esra Erol'un saldırıya uğradığı iddia edildi. Ünlü sunucu, iddialara cevap verdi.

Google Haberlere Abone ol
Esra Erol saldırıya mı uğradı?

Atv'de yayınlanan Esra Erol'da programının sunucusu Esra Erol'un saldırıya uğradığı ve hastaneye kaldırıldığı iddiaları ortalığı karıştırdı.

Esra Erol'a çıkan Kibar Ünüvar ve oğullarının ünlü sunucuya saldırdığı iddialarına Esra Erol programda şu yanıtı verdi:

"Beni üzen şey benim saldırıya uğradığıma dair haberlerin sevenlerimi ve ailemi üzüyor olması. Böyle bir durum yok yaşanmadı. Esra Erol doğru bildiği yayıncılık anlayışıyla devam ediyor. Beni seven herkesin içi rahat olsun.

Bir kavga yaşanmadı. Babam bile benden sakladığın bir şeyler var mı diye sordu. O yüzden bu gerçek dışı haberlerin doğru olmadığının altını çizmek istiyoruz. Gayet iyiyiz sağlıklıyız. Böyle bir durum olursa bu zaten önemli haber sitelerinde görürsünüz. Yalan yanlış bir şeyin bu kadar büyümesini aklım almıyor. Doğru haberlere güvenin."

NE OLMUŞTU?

Esra Erol'un canlı yayında ortaya çıkardığı evlilik dolandırıcılığının ardından şimdi 16 yıl önce işlenen cinayet olayı ortaya çıktı. Olay zinciri ise Halil İbrahim Bey'in programa katılarak birkaç ay önce evlendiği Kibar Ünvar isimli kadının 85 bin lira parasını alıp kayıplara karıştığını söylemesi ile başladı.

Ancak Kibar Hanım'ın eşinin 16 yıl önce şüpheli bir şekilde hayatını kaybettiği belirlendi. Bu olayı ortaya çıkaran Esra Erol ise Kibar ve onun çocukları tarafından tehdit edildi. Ünlü sunucu Esra Erol canlı yayında aldığı tehditleri açıklamıştı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin