El Clasico'da Türk doktor

Real Madrid ile Barcelona arasında oynanan El Clasico'da Türk doktor Serkan Aygın detayı gözlerden kaçmadı. El Clasico'ya reklam veren Dr. Serkan Aygın kimdir? sorusu bir anda merak edilen bir konu haline geldi. İşte Dr. Serkan Aygın hakkında bilgiler...

Google Haberlere Abone ol
El Clasico'da Türk doktor

Dr. Serkan Aygın saç ekiminde dünyada ilk sıralarda yer alıyor. Fransa’da 2019 yılında Avrupa’nın En İyi Saç Ekim Doktoru Ödülü’nü alan Aygın, İspanya’da düzenlenen La Razon - VDVIAJES Turizm Ödüllerinde 2019 yılında en iyi sağlık turizmi ödülünün de sahibi oldu.

Dr. Serkan Aygın kimdir?

Türkiye’de saç ekimi gerçekleştiren ilk ekiplerden birinde yer alan Dr. Serkan Aygın, 1996 yılından itibaren saç ekimi ve saç tedavileri alanında hizmet vermektedir.

Temel tıp eğitimini İstanbul Çapa Tıp fakültesinde tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesinde Klinik Farmakoloji Uzmanlık Eğitimini, Vakıf Gureba Hastanesinde Dermatoloji Uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Vakıf Gureba Hastanesinde Dermatoloji ve Saç hastalıkları polikliniğinde Dermatoloji Uzmanı olarak görev yapmıştır.

Dr. Serkan Aygın, tek bir alana yönelmeyi ve bu alanda uzmanlaşma vizyonu ile hareket etmiş, yıllar içinde saç ekimi alanındaki tüm teknik ve yenilikleri yakından takip ederek, ilk uygulayanlardan olmuştur. Dünya’da, Türkiye’nin saç ekimi alanında öne çıkmasına katkıda bulunan sayılı doktorlardan biridir.

İlk yıllarda FUT tekniğini kullanarak saç ekimi operasyonları gerçekleştirmiştir. İlerleyen yıllarda ve halen tüm dünyada sıklıkla kullanılan FUE tekniğini ilk uygulayan doktorlarından biridir.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin