Ece Erken'i çıldırtan yorum!

Ünlü sunucu, yıllar sonra eski eşiyle bir araya geldi.

Google Haberlere Abone ol
Ece Erken'i çıldırtan yorum!

Ece Erken, oğluna eski eşi Serkan Uçar'ın da katıldığı sürpriz bir doğum günü organize etti. Doğum günü partisine Erken'in çok sayıda yakın arkadaşı ve ailesi katıldı.'Nice mutlu senelere oğlum'Ünlü sunucu, oğlu ile karesini sosyal medya hesabından, "Nice mutlu senelere oğlum" notuyla paylaştı.


 


 

  
Bu gönderiyi Instagram'da gör


  

 

  

  

 

 nice mutlu senelere oğlumEce Erken (@eceerken)'in paylaştığı bir gönderi (7 Nis, 2019, 9:04öö PDT)


'Eymen 4 yaşında'Serkan Uçar ise Eymen ile karesini, "Doğum günün kutlu olsun oğlum, canım oğlum... Eymen dört yaşında" notuyla yayınladı.


 


 

  
Bu gönderiyi Instagram'da gör


  

 

  

  

 

 Dogum gunun kutlu olsun oglumcanim oglum #eymen4yearsold #eymen4yasindaSerkan Uçar (@serkanucar)'in paylaştığı bir gönderi (7 Nis, 2019, 5:58öö PDT)


Bir takipçisi Ece Erken ile eski eşi Serkan Uçar'ı aynı karede görünce, "Doğum gününü kimin yaptığı belli oldu" yorumunu yaptı.Ece Erken'den ise yanıt gecikmedi. Erken, takipçisine "Sahte hesapçığım, doğum gününü ben yaptım. Madem bu kadar fesat, çirkin ve kötüsün hemen söyleyeyim. Eymen'in annesinin maddi ve manevi hiçbir şeye ihtiyacı yok ama Eymen'in annesi ne yaşarsa yaşasın babasını görmeye hakkı var.'Bu tablodan rahatsız olan varsa sayfamı terk etsin'Serkan 1 hafta önce aradı 'Babalık yapmak istiyorum' dedi. 'Mahkeme istediğin gibi olsun' dedi ve evladım önceliğim. Tabii ki 'Evet' dedim. Bu tablodan rahatsız olan varsa sayfamı terk edebilir. Eymen'i 4 yıldır annesi büyütüyor ve annesi hep dimdik ayakta olacak. Şimdi elti misin nesin sayfamdan bir git!" yanıtını verdi.
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin