CNN Türk muhabirinden yardım çağrısı!

CNN Türk'ün başarılı muhabiri Ceylan Sever'in kuzeni Coronavirus'e yakalandı. Kuzeninin durumunun ağırlaştığını ve tedavi için virüsü yenen bir kişiye ihtiyaç olduğunu belirten Sever sosyal medyadan çağrı yaptı.

Google Haberlere Abone ol
CNN Türk muhabirinden yardım çağrısı!

Tüm dünyayı tehdit eden Coronavirus salgınıyla mücadele devam ediyor. Salgın ile gelişmeleri an be an takip eden muhabirlerden de zaman, zaman kötü haberler geliyor.

CNN Türk'ün başarılı muhabiri Ceylan Sever, 27 yaşındaki kuzeninin Coronavirus'e yakalandığın duyurdu. Kuzeninin durumunun ağırlaşması üzerine yoğun bakıma alındığını belirten Sever, doktorların tedavi için virüsü daha önce yenen bir kişiye ihtiyaç duyduklarını belirtti.

Hastalığı 15 günden fazla bir zaman önce yenen vatandaşlara çağrı yapan Sever, sosyal medya hesabından şu çağrıyı yaptı:

"Kuzenime covid-19 teşhisi kondu. 27 yaşında 1.90 boyunda neredeyse 100 kilo dağ gibi adam. Hiçbir kronik rahatsızlığı yok. Ama nedense çok ağır geçiriyor. İlk günler ateşi düşmedi, ilaçları hep kustu.En son öksürürken kan gelmeye başladı. Yoğun bakıma aldılar. 2. gün entube ettiler.

Hala yoğun bakımda, vücudu bir türlü tedaviye cevap vermiyor. Doktorlar, “İyileşmiş ve üzerinden 15 gün geçen eski bir covid-19 hastası gerekiyor” dediler. Kanından aldıkları antikorla kök hücre nakli yapacaklarmış. Lütfen bu kriterlere uyan biri varsa yardımcı olsun, lütfen.

İstanbul’dayız, tedavisi burada yapılıyor.Ancak eğer yardımcı olabilecek biri varsa ve şehir dışı onun için sorun olmayacaksa tüm imkanlarımızı seferber ederiz.Getir götürür ne gerekirse yaparız. Bakın daha çok genç,önünde bir sürü zaman var,hayalleri var. Her şeyi yapmaya hazırız."

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin