Bebek sahilindeki cinsel ilişki rezaletinden sonra bu sefer de bir kadın Esenyurt'ta E-5'in ortasında çırılçıplak yürüdü

Türkiye, Bebek sahilinde cinsel ilişki rezaletini ve yine Ortaköy'de çırılçıplak güneşlenme olayını konuşurken dün Antalya Manavgat'ta da bir kadın çırılçıplak caddede yürümüştü. Bugün de İstanbul Esenyurt'ta bulunan E-5'te bir kadın çevredekilere ve araçlara aldırış etmeden çırılçıplak yürüdü.

Google Haberlere Abone ol
Bebek sahilindeki cinsel ilişki rezaletinden sonra bu sefer de bir kadın Esenyurt'ta E-5'in ortasında çırılçıplak yürüdü

İstanbul Bebek sahilinde iki kişinin açık alanda cinsel ilişkiye girmesine ve bir kişinin ise çıplak şekilde bankta uzanmasına dair görüntülerin ardından, Galata Kulesi'nin önünde de bir şahıs tekbir getirip kendini yaktı.

Bunların yaşanmasının ardından bir görüntü de Antalya Manavgat'tan gelmişti. Manavgat'ta da bir kadın ve çocuk, sokakta çıplak şekilde yürürken görüntülenmişti.

 Bugün de Esenyurt'ta çıplak kadın olayı yaşandı.

BU SEFER E-5

Esenyurt-Avcılar arasında E'5'in ortasında, bir kadın çıplak olarak yolda yürüdü. Çevredeki vatandaşlar o anları videoya alarak sosyal medya üzerinden paylaştı. Kadın ne çevredekilere ne de araçlara aldırış etmedi.

İşte o görüntüler:

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin