Türkiye Bebek'teki skandalı konuşurken Antalya'da bir kadın sokakta çıplak yürüdü

Antalya’nın Manavgat ilçesinde bir kadın çırılçıplak yürüdü. Konuya ilişkin Antalya Valiliği açıklama yaptı. Türkiye bugün İstanbul Bebek sahilinde ulu orta cinsel ilişkiye girilmesini konuşmuştu.

Google Haberlere Abone ol
Türkiye Bebek'teki skandalı konuşurken Antalya'da bir kadın sokakta çıplak yürüdü

İstanbul Bebek sahilinde iki şahsın açık alanda cinsel ilişkiye girmesine ve bir kişinin ise çıplak şekilde bankta uzanmasına dair görüntülerin ardından Antalya'da da bir kadın sokakta çıplak şekilde yürürken görüntülendi.

Antalya’nın Manavgat ilçesinde bir kadın cadde üzerinde çıplak bir şekilde yürürken görüntülendi. Kadının neden çıplak yürüdüğü ise bilinmiyor. 

 Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından Antalya Valiliği konuyla ilgili açıklama yaptı.

Kadının yüzde 70 zihinsel engelli olduğunu söyleyen Valilik şu ifadeleri kullandı:

“28.05.2022 günü saat 11.30 sıralarında haber merkezine Manavgat Bahçelievler Mahallesi Çetin Emeç Caddesi Bahçelievler Camii yanında bir kadının kıyafetlerini çıkardığı yönünde ihbarın gelmesi üzerine, Şelale Polis Merkezi Amirliğine bağlı ekipler tarafından söz konusu adrese hareket edilmiş, burada bulunan 2003 doğumlu M.G. ve öz ablasının oğlu 2018 doğumlu M.D. isimli şahıslar Polis Merkezine götürülmüştür.

M.G. isimli şahsın %70 zihinsel engelli raporunun olduğu anlaşılmış, olay ile ilgili olarak Nöbetçi Cumhuriyet Savcısı’nın talimatı ile tahkikata başlanılmış ve işlemleri akabinde şahıs hastaneye yatırılmıştır.”

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin