'AK Parti’yi iktidara getiren TÜSİAD’la berabersiniz' sözleri stüdyoyu gerdi. Aytunç Erkin, Serkan Toper ve Hilmi Daşdemir arasında tv100 canlı yayınında sert tartışma

tv100'ün gündem belirleyen programlarından Erdoğan Aktaş ile Eşit Ağırlık'ta hararetli bir tartışma yaşandı. Serkan Toper ve Hilmi Daşdemir arasındaki tartışma stüdyoyu gerdi, sesler yükseldi. Tartoşmayı Erkin'in 'AK Parti’yi iktidar getiren TÜSİAD’la berabersiniz' sözleri çıkardı. Erkin'e cevap Toper ve Daşdemir'den geldi.

Google Haberlere Abone ol
'AK Parti’yi iktidara getiren TÜSİAD’la berabersiniz' sözleri stüdyoyu gerdi. Aytunç Erkin, Serkan Toper ve Hilmi Daşdemir arasında tv100 canlı yayınında sert tartışma

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Optimar Araştırma Başkanı Hilmi Daşdemir, Hukukçu Serkan Toper, Hukukçu Av. Dr. Mehmet Ruşen Gültekin ve Sözcü Gazetesi Yazarı Aytunç Erkin; Erdoğan Aktaş ile Eşit Ağırlık programına konuk olarak gündemi değerlendirdi.

"Kalp gözünüz bile kör"

Erkin "AK Parti’yi iktidara getiren TÜSİAD’la berabersiniz şu anda." sözlerine Toper "TÜSİAD’la beraber değiliz. 6’lı masanın ortakları Babacan, Davutoğlu masadan kalkmıştır, ülkücü irade masaya oturmuştur." diyerek yanıt vermesi stüdyoda tansiyonu yükseltti. Toper'in sözlerine Erkin "Ajitasyon yapıyorsun, dinlemiyorum seni. Ali Babacan'lar senin iktidarının ürünüdür. Ben altılı masayı temsil etmiyorum, ben bir gazeteci olarak tespitlerimi yapıyorum. Kör olmuşsunuz, kalp gözünüz bile kör"" yanıtını verdi.

"Bırakın bu işleri ya"

Programın ilerleyen dakikalarında Erkin'in "16 yaşından beri egemenlerle kavga ediyorum. Siz neredeydiniz o egemenlere teslim olurken?" sözlerine Daşdemir "Şu an işbirlikçisiniz" diyerek yanıt verdi. Erkin'in "Ne zamandan beri egemenlerle mücadele ettiniz? Hangi emperyalizmle mücadele ettiniz? Bırakın bu işleri ya." sözleri sonrası ikili arasında sesler yükseldi.

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin