Herkes bu testi konuşuyor. Resimdeki farklı topu sadece beyni zehir gibi çalışanlar bulabiliyor. 20 saniye içinde bulabilenlerin IQ seviyesi çok yüksek

Ara ve bul yarışması, gözlem becerilerinizi test etmek için mükemmel bir araçtır. Gözlem becerilerinizin ne kadar iyi olduğunu öğrenmek ister misiniz? O zaman bu görseldeki farklı olan tek topu 9 saniye içinde bulmaya çalışın.

Google Haberlere Abone ol
Herkes bu testi konuşuyor. Resimdeki farklı topu sadece beyni zehir gibi çalışanlar bulabiliyor. 20 saniye içinde bulabilenlerin IQ seviyesi çok yüksek - Resim: 2

FARKLI TOP NEREDE SAKLANIYOR?

Acele etsen iyi olur, zamanın bitmek üzere. Kaçınız topu gördünüz? Sadece birkaç saniye kaldı. Bir ipucuna mı ihtiyacınız var? İşte burada. Top görüntünün sağ tarafında değil. Şimdi tekrar arayabilir ve son birkaç saniyede tek topu bulmaya çalışabilirsiniz.

Kaçınız topu bulabildiniz? Tek topu bulanlar, mükemmel durumsal farkındalığa ve keskin gözlem becerilerine sahiptir. Yine de bazılarınız görseldeki topu arıyor olabilir. Aramayı şimdi durdurabilirsiniz. Tek topun yerini merak mı ediyorsunuz? Cevabı açıklamanın zamanı geldi.