Herkes bu testi konuşuyor. Resimdeki farklı topu sadece beyni zehir gibi çalışanlar bulabiliyor. 20 saniye içinde bulabilenlerin IQ seviyesi çok yüksek

Ara ve bul yarışması, gözlem becerilerinizi test etmek için mükemmel bir araçtır. Gözlem becerilerinizin ne kadar iyi olduğunu öğrenmek ister misiniz? O zaman bu görseldeki farklı olan tek topu 9 saniye içinde bulmaya çalışın.

Google Haberlere Abone ol
Herkes bu testi konuşuyor. Resimdeki farklı topu sadece beyni zehir gibi çalışanlar bulabiliyor. 20 saniye içinde bulabilenlerin IQ seviyesi çok yüksek - Resim: 1

RESİMDEKİ FARKLI TOPU 9 SANİYEDE BULUN

Yukarıda paylaşılan görselde çok sayıda top görülüyor. Bir süre ona bakarsanız, görüntünün döndüğünü hissedebilirsiniz. Sizin için zorluk, bu resimdeki toplar arasından tek topu bulmak ve bunu yapmak için 9 saniyeniz var. Bu meydan okuma, gözlem becerilerinizi ve durumsal farkındalığınızı teste tabi tutacaktır.

Keskin görüşe sahip kişiler, zaman sınırı içinde tek topun yerini tespit edebilecektir. Bu zorluğu çözmenin en iyi yolu, görüntüyü dikkatlice gözlemlemek ve tuhaf şekilli topu tespit etmeye çalışmaktır. Topu gördün mü? Yakından bak, top tam gözünüzün önünde olabilir.