Erdoğan'ın yangınla boğuşan Marmaris'lilere sadece kürsüden değil otobüsten de çay attığı görüntüler ortaya çıktı...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Marmaris'te incelemeler yapmaya giderken yol kenarındaki vatandaşlara da çay attığı ortaya çıktı... Kendisine doğru gelen çay torbası karşısında polisin refleksi de kameralara yansıdı...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, orman yangınlarının yaşandığı bölgelerden Marmaris’te yaptığı incelemelerin ardından bölgede kendisini dinleyen kalabalığa konuştu. 

Erdoğan’ın konuşmasından bazı satırbaşları şöyle:

* 45 helikopterimiz noktasal söndürmeyi gerçekleştiriyor. 9 insansız hava aracımızla etkin bir şekilde sahadayız.
* Yanan her karış orman toprağını çok daha fazlasıyla yeniden fidanlarla buluşturacak, orman varlığımıza tekrar kazandıracağız.
* Uçaklar meselesi başta olmak üzere yangın üzerinden kirli siyaset yapmak isteyenlere lütfen itibar etmeyin.
* Devletin resmi kurumlarının açıklamaları dışındaki hiçbir bilgi ve beyan canınızı sıkmasın, kafanızı karıştırmasın.
* Yangınların sebepleri emniyetimiz, jandarmamız ve istihbaratımız tarafından tüm boyutlarıyla araştırılıyor. Sizler gibi bizim de zihnimizde terör örgütünün özellikle bu işin arkasında olup olmadığı sorusu vardır. Bilindiği gibi örgüt geçtiğimiz yıl açıkça ormanlarımızı yakacağını ilan etti. Ciğerimizi yakanın ciğerini yakmak boynumuzun borcudur.
* Yeter ki birliğimize beraberliğimize kardeşliğimize ne olur sıkı sıkı sahip çıkalım. Bir olalım, iri diri olalım, diri olalım. Hep birlikte Türkiye olalım. Meydanı provokatörlere bırakmadan inşallah bu meselenin de üstesinden geleceğiz.

Erdoğan'ın bu konuşmasının ardından kürsüden vatandaşa çay fırlarması sosyal medyada tepkilere neden olmuştu...
Erdoğan'ın Marmaris'te incelemeler yapmaya giderken Cumhurbaşkanlığı otobüsünden de yol kenarındaki vatandaşa çay fırlattığı görüntüler ortaya çıktı.
Erdoğan'ın Marmaris'te yol kenarında motosikletiyle duran 4-5 vatandaşa doğru çay fırlatırken, görevli polis memurunun arksı dönük olmasına rağmen dizlerini kırıp, kafasını eğerek kendisini koruması dikkat çekti...

İşte o görüntüler...

Miray Daner eridi! Bir deri bir kemik kaldı MetroPOLL açıkladı: İşte en çok beğenilen liderler Hülya Avşar o haberlere sinirlendi! Yasak Elma dizisinde yasak aşk ortaya çıktı Ece Erken'in evliliğinde kriz! Her şeyi sildiler Hamile olan Özge Özpirinçci bugün evleniyor