Medyatavamedyatava@medyatava.com Medyatava 0212 243 07 10 (3 hat)

KIVANÇ TATLITUĞ'DAN AHMET KAYA ŞARKISI

Tatlıtuğ, önceki gece Dilara Endican’ın Kanaltürk’teki “İster Dinle, İster Seyret” programına konuk oldu.

18.01.2010 00:00:00

KIVANÇ TATLITUĞ'DAN AHMET KAYA ŞARKISI


Başrolünü oynadığı “Gümüş”, “Menekşe ile Halil” dizileriyle Ortadoğu ve Balkanlarda Türkiye’de olduğu kadar şöhret sahibi olan Kıvanç Tatlıtuğ’un Ahmet Kaya hayranı olduğu ortaya çıktı.

Tatlıtuğ, önceki gece yakın arkadaşı “Samanyolu” dizisinin avukat Ali’si Kıvanç Kasabalı’yla birlikte Dilara Endican’ın Kanaltürk’teki “İster Dinle, İster Seyret” programına konuk oldu.
Herkes Tatlıtuğ’un sadece sohbet edeceğini sanarken ünlü oyuncu stüdyoya gelen Ufuk Coşkun’un sazı eşliğinde iki Ahmet Kaya şarkısını birden okudu ve başta Kasabalı olmak üzere ekran başındakileri sesinin güzelliğiyle şaşırttı. Kaya’nın “Yağmur Gözlüm” ve “Penceresiz Kaldım Annem” şarkılarını kusursuz okuyan Tatlıtuğ’un performansını gören Kasabalı, arkadaşına övgüler yağdırdı ve “Bu yönünü ilk kez ben de burada görüyorum” dedi. Tatlıtuğ, şarkı söylemeyi sevdiğini ancak albüm çıkarma gibi bir isteğinin olmadığını söyledi.

videoyu izlemek için: http://www.milliyet.com.tr/behlul-den-ahmet-kayasarkisi/yasam/sondakika/18.01.2010/1187092/?ver=60


 ---
Anahtar Kelimeler:
Aynı Kategoriden:
Medyatava Düsturu
Büyük kurumlarda çıkan RİVAYETLERDEN söz ediyorum. Bilmem kimin başına ne geldiğine dair bir rivayet yayılır; daha da kötüsü günler, haftalar, aylar önce duyduğun bir şeyin doğru olduğunu öğrenirsin. "Yirmi yılını o kuruma vermiş olan Joe Baba işten çıkarılacakmış, ya da hepimizi işten çıkaracaklarmış" gibi, her zaman da doğru çıkar. Charles Bukowski
Sıradan Delilik Öyküleri