Usta oyuncu müzik dünyasına adım attı

Erkenci Kuş dizisindeki Mevkıbe karakteriyle dikkat çeken tiyatro ve sinema oyuncusu Özlem Tokaslan, uzun zamandır planladığı profesyonel müzik kariyerine girişini 'Kırmızı Gül' türküsünün özgün yorumuyla yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Usta oyuncu müzik dünyasına adım attı

Tiyatro ve sinema oyuncusu Özlem Tokaslan, uzun zamandır planladığı profesyonel müzik kariyerine girişini 'Kırmızı Gül' türküsünün özgün yorumuyla yaptı.

Sanatçının ilk single ve klip çalışması 'Kırmızı Gül' Viya Müzik etiketi ile Youtube ve tüm dijital platformlarda yayınlandı. Düzenlemesini Kurtuluş Cengiz'in yaptığı eserde Anadolu'nun kadim sazları duduk ve bendirin doğaçlama ezgileri, Özlem Tokaslan'ın özgün vokal performansıyla buluştu.

‘’MÜZİK HAYATIMDA HEP VARDI’’

Sanatçı, müzik çalışmalarıyla ilgili "Şan bölümünde başladığım konservatuvar eğitimime tiyatro oyunculuğu bölümüne geçerek devam ettim, müzik hayatımda hep vardı, artık profesyonel olarak da ürettiklerimi paylaşma kararı aldım. Yeni çalışmalarımı yayınlamaya devam edeceğim" diye belirtti.

MEVKIBE’DEN SONRA MİKSER MELAHAT GELİYOR!

Son yıllarda oynadığı pek çok diziyle gündeme gelen Özlem Tokaslan, Erkenci Kuş dizisinde Mevkıbe karakterini canlandırıyordu. Oyuncu yakında 80'ler dizisinde canlandıracağı 'Mikser Melahat' karakteriyle yeniden televizyon seyircisinin karşısında olacak.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin