Survivor'da bu hafta kim elendi? İşte, adaya veda eden isim!

SMS oylaması sonucu adaya veda eden isim belli oldu.

Google Haberlere Abone ol
Survivor'da bu hafta kim elendi? İşte, adaya veda eden isim!

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasının 49. son bölümünde, bu haftanın elenen ismi belli oldu.TV8'in fenomen yarışma programı Survivor'da dokunulmazlığı kaybeden beyaz takımından iki sürpriz yarışmacı elemeye kaldı. Sembol oyununda ise yarışmacılar arasında sert tartışmalar yaşandı. Peki Survivor'da kim elendi? Tony mi yoksa Kyriakos mu adaya veda etti? Survivor'a veda eden isim sms oylamasının sonuçlarıyla belli oldu. İşte Survivor 16 Nisan Salı sms oylaması ve eleme sonuçları...Survivor 2019'un 16 Nisan Salı ekrana gelen 49. son bölümünde hem eleme heyecanı hem de ödül oyunu heyecanı yaşandı.Sembol oyununda ortalık karıştı!Survivor Türkiye Yunanistan'ın 49. bölümünde sembol oyunu sonunda yarışmacılar arasında tartışma çıktı. Yarışmacılar daha sonra sakinleşerek tartışma sona erdi.

Sembol oyununu kimler kazandı?Survivor Türkiye Yunanistan'da Türk yarışmacıları sembol oyununda karşı karşıya geldi. En iyi atışları yapan yarışmacılar sembolün sahibi oldu. Sembol oyunundan önce seremonide haftanın sürprizi olarak bin TL’lik hediye çeki müjdesi verildi.Sembol oyununu bu hafta erkeklerde Hikmet, kadınlarda Büşra kazandı.Haftanın eleme adayları kimler oldu?Ada konseyinde Yunan yarışmacılar arasından ilk eleme adayı belli oldu. Bu hafta beyaz takımdan 2 Yunan yarışmacı eleme adayı oldu. Adı en fazla yazılan isim olan Tony ilk eleme adayı oldu. Ada konseyinde Yunan yarışmacılar arasından ikinci eleme adayı belli oldu. Dokunulmazlık oyununu kaybeden beyaz takımda Türk yarışmacıların oylarıyla ikinci eleme adayı belirlendi. İkinci eleme adayı ise Kyriakos oldu.

Survivor'da bu hafta kim elendi?Survivor son bölümde beyaz takımdan kimin gideceği ada konseyinde belli oldu. Elemeye kalan Kyriakos ve Tony ikilisinden daha az oy alan isim olan Tony bu hafta Survivor'dan elenen yarışmacı oldu. Beyaz takımdan Tony, Survivor'da bu hafta yapılacak birleşme partisini göremeden veda etmiş oldu. Birleşme partisi haftasında ise dokunulmazlık oyunu ve eleme olmayacak.

Survivor'da arabayı bu hafta kim kazandı?Araba oyununda siyah takım 10’a 6'lık skorla beyaz takımı mağlup etmeyi başardı. Yarışmacılar daha sonra ise ‘siyah mı beyaz mı?’ oyununa kaldı. Oyunda Elpida ve Panagiotis finale kaldı. Elpida oyunu kazanarak bu hafta arabanın sahibi oldu.


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin