Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu koronavirüs tedavisi sırasında kendisini arayıp soran siyasi parti liderlerine 'Teşekkür' etti! Yayınladığı listede bir tek Bahçeli yoktu

Koronavirüse yakalanan ve bir süre hastanede tedavi gören Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, tedavisi sırasında kendisini arayarak geçmiş olsun dileklerini ileten siyasi liderlerine bir teşekkür mesajı yayımladı. Listede bir tek MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yoktu.

Google Haberlere Abone ol
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu koronavirüs tedavisi sırasında kendisini arayıp soran siyasi parti liderlerine 'Teşekkür'  etti! Yayınladığı listede bir tek Bahçeli yoktu

4 Ocak'ta hastalığa yakalanan ve 9 Ocak'ta hastaneye kaldırılan Karamollaoğlu 14 Ocak'ta taburcu edilmişti.

ERDOĞAN, ALİ ERBAŞ, ABDULLAH GÜL

Aralarında AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın da olduğu siyasi parti liderlerine, eski cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'a ve bakanlara geçmiş olsun dilekleri için teşekkür eden Karamollaoğlu, doktorlarına ve hastane personeline de teşekkürlerini iletti.

 SADECE BAHÇELİ'YE TEŞEKKÜR EDİLMEDİ

İlanda TBMM'de grubu bulunan 5 siyasi parti içerisinde sadece MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye teşekkür edilmediği dikkat çekti. AKP, CHP, HDP ve İYİ Parti liderlerine teşekkür edilen ilanda Bahçeli'nin yer almaması, MHP liderinin Karamollaoğlu'na geçmiş olsun telefonu açmadığı şeklinde değerlendirildi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin