Pınar Deniz'den Can Yaman açıklaması

Geçtiğimiz günlerde Can Yaman'ın yaptığı açıklamalar nedeniyle aynı projede yer almak istemediği yönünde iddialar ortaya atılan Pınar Deniz Atiye dizisinin galasında iddialar hakkında ilk kez konuştu.

Google Haberlere Abone ol
Pınar Deniz'den Can Yaman açıklaması

“Atiye”nin galasında görüntülenen Pınar Deniz, 'Can Dostum' dizisinden Can Yaman’ın 'libido' açıklaması nedeniyle çekildiğine ilişkin çıkan haberlerle ilgili konuştu.

İddiaları doğrulayan oyuncu şunları söyledi:

“Benim için çok önemli bu. Kadına şiddetin, kadının ezildiği bir işin içinde olmak istemiyorum. Ben bu yüzden bu sene birçok işi reddettim. Kendisini tanımıyorum ama o röportaj çok etkili oldu"

Ne olmuştu?

Can Yaman, İspanya’da bir televizyon programına konuk oldu. Bir kadın hayranı Can Yaman'a İspanyolca “Buradan Can Yaman’ın mükemmel, ideal bir insan olduğunu düşünerek gideceğiz ancak bize Can Yaman’ın bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatabilir misin” diye sordu.

Yaman, stüdyonun arka tarafını göstererek “Arka odaya geçelim” yanıtını verdi. Yaman’ın verdiği skandal cevaba tepki yağdı.

Yaman daha önce yaptığı libido açıklamalarıyla da tepki çekmişti. Yaman, Erkenci Kuş isimli dizide birlikte rol aldıkları Demet Özdemir’le 20. bölümde sevgili olduklarını belirterek, “Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım. Ben hep şunu söylüyorum, oyuncular ikiye ayrılıyor; libidosu olanlar, libidosu olmayanlar… Cast da buna göre yapılmalı. Son yıllarda işi tutmayan jönlere bak; hepsinin libidosu olmayan partnerleri vardı. Seyirciye ‘Bunlar gerçekten sevişiyor mu sevişmiyor mu’ diye sordurtamazsan o iş tutmaz. Demet’le bizim çekimimiz tavandı, maksimum olduk” ifadelerini kullanmıştı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin