Muharrem İnce seçimlerden sonra yapacağını açıkladı!

28 Mayıs’ta yapılacak seçimler için hiçbir adaya destek kararı almayan İnce, Memleket Partisi olarak seçimlerin ardından nasıl bir yol izleyeceğini sosyal medyadan paylaştı.

Google Haberlere Abone ol
Muharrem İnce seçimlerden sonra yapacağını açıkladı!

28 Mayıs’ta yapılacak seçimler için hiçbir adaya destek kararı almayan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce sosyal medya hesabından açıklama yaptı. 29 Mayıs gününü işaret etti, “Pazartesi günü üzerimizi çırpıp yeniden başlıyor, ‘İçimizde Cumhuriyetin neşesi’ ile yollara düşüyoruz” dedi.

“Biliriz ki; fitne zamanı oturan, ayakta durandan; ayakta duran, yürüyenden; yürüyen koşandan hayırlıdır” ifadelerini kaydeden İnce şöyle devam etti:

“Yaylarımızı kırdık, kirişlerimizi parçaladık, kılıçlarımızı taşa vurduk. Ölen olduk, öldüren olmadık. Halkımıza yalan söylemedik, hileye başvurmadık. Terör örgütlerinin hain planlarına karşı dik durduk, boyun eğmedik. Herkesi üçüncü yola; akla, adalete ve ahlaka çağırdık, fettan sesimizi kıstı, duyulmadık. Vazgeçtik mi? Asla! Pazartesi günü üzerimizi çırpıp yeniden başlıyor, 'İçimizde Cumhuriyetin neşesi' ile yollara düşüyoruz.” 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin