Melih Gökçek'ten, CNN Türk canlı yayınında peş peşe FETÖ itirafları... Ahmet Hakan ve Hakan Bayrakçı'nın yüz ifadeleri değişti, şaşkınlıklarını gizleyemedi

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı ike AK Parti Genel Merkezi tarafından istifası istenen ve görevinden istifa eden Melih Gökçek CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programına katıldı. Geçtiğimiz aylarda FETÖ soruşturması kapsamında ifade veren Gökçek, CNN Türk canlı yayınında da FETÖ itiraflarında bulundu. Gökçek'in itirafları karşısında Ahmet Hakan ve Hakan Bayrakçı şaşkınlıklarını gizleyemedi. Ortaya enterasan görüntüler çıktı.

Google Haberlere Abone ol
Melih Gökçek'ten, CNN Türk canlı yayınında peş peşe FETÖ itirafları... Ahmet Hakan ve Hakan Bayrakçı'nın yüz ifadeleri değişti, şaşkınlıklarını gizleyemedi


Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı iken görevinden istifa eden Melih Gökçek, CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın konuğu oldu.

Gökçek, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın kendisi hakkında açtığı davaları anlatırken önemli bir itirafa bulundu.

MELİH GÖKÇEK: GEÇMİŞTEN KALMA BOL MİKTARDA FETÖ'CÜLER VAR

Gökçek konuşması sırasında, "Sadece Mansur'un idaresiyle olan bir iş değil. Benim belediyede geçmişten kalan bol miktarda FETÖ'cüler var. Onların Mansur'a yaptığı baskı var." ifadesini kullandı.

Ardından Gökçek ile Ahmet Hakan arasında şu diyalog gerçekleşti:

Ahmet Hakan: Sizin dönemden kalma mı?

Melih Gökçek: Tabii Tabii

Ahmet Hakan: Niye temizlemediniz?

Bu sırada Ahmet Hakan ve Hakan Bayrakçı şaşkınlıklarını gizleyemedi.

İşte o anlar:

MELİK GÖKÇEK: BENİM GENEL SEKRETERİM FETÖ'CÜYDÜ

Gökçek programın ilerleyen dakikalarında ise çarpıcı bir FETÖ itirafında daha bulundu. Gökçek, "Benim Genel Sekreterim Kamil Kılıç FETÖ'cüydü, kaçtı gitti" dedi.

MELİH GÖKÇEK 15 TEMMUZ'DAN SONRA GÖREVDEYDİ

23 Ekim 2017'de Twitter'da attığı tweet ile istifa edeceğini açıkladı ve 28 Ekim 2017'de partisinin yetkii organlarının isteği nedeniyle Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'ndan istifa etti.

Melih Gökçek 15 Temmuz 2016 sonrasında belediyede yer alan FETÖ'cüler hakkında ilk kez itirafta bulundu.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin