Kırmızı Oda'nın 18. bölümünde kritik karar

‘Kırmızı Oda’, on sekizinci bölümü ile 1 Ocak Cuma akşamı TV8’de olacak. Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Kırmızı Oda dizisinden yeni bölüm detayları geldi.

Google Haberlere Abone ol
Kırmızı Oda'nın 18. bölümünde kritik karar

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserinden uyarlanan senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt’un kaleme aldığı ‘Kırmızı Oda’, on sekizinci bölümü ile 1 Ocak Cuma akşamı TV8’de olacak.

Kırmızı Oda'nın 18. bölümünden detaylar geldi. İşte, Kırmızı Oda'nın 18. Bölüm Özeti:

‘Kırmızı Oda’nın yeni bölümünde; Selvi (Sema Keçik), geçmişiyle hesaplaşıp yepyeni bir hayatın kapısını sonuna kadar açar. Boncuk’un (Burcu Biricik) gördüğü halüsinasyonlar azalmaya başlayınca Doktor Hanım’la daha sıkı bir bağ kurar ve doğduğu evde yaşadığı felaketi ve Can’la kurduğu arkadaşlığı anlatır. Birlikte yola çıktığı Yavuz’un (Bora Koçak) kendisine yaşattığı travmatik deneyimin Kumru’yu (Aslıhan Gürbüz) intikam almaya zorlaması Doktor Hanım endişelendirir. Gittikçe daha kötü bir ruh haline bürünen Doktor Ayşe kritik kararını Doktor Hanım’la paylaşır.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin