Kırmızı Oda reytinglerdeki yerini korudu mu?

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan ‘Kırmızı Oda’nın reyting karnesi belli oldu.

Google Haberlere Abone ol
Kırmızı Oda reytinglerdeki yerini korudu mu?

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan ‘Kırmızı Oda’, TV8’de ekrana gelen yirmi dokuzuncu bölümüyle Tüm Kişiler, AB ve 20+ABC1 kategorilerinde birinci olarak cuma gününün en çok izlenen yapımı oldu.

‘Kırmızı Oda’nın 29’uncu bölümünde Fahri’nin geçmişini bilerek kendisiyle evlendiğini öğrenen Kumru (Aslıhan Gürbüz), kızı ve Fahri ile eski mutlu günlerine döndü. Kumru’nun annesiyle yüzleştiği sahne çok konuşuldu ve sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Nazlı (Pınar Deniz), kendisini sevmek için başkalarının onayına ihtiyacı olmadığını Doktor Hanım’la birlikte öğrendi ve Haluk’un ilişki teklifini reddederek kendisiyle yıllar sonra barışmanın tadını çıkarmayı tercih etti.

Sadi (Erkan Petekkaya), Abdullah’ın Mehmet ve kendisine nasıl zorla suç işletmeye kalktığını anlatırken, Sadi’nin tüm yaşadıklarına rağmen hayata tutunuşu Doktor Hanım’ı da duygulandırdı.

‘Kırmızı Oda’ yeni bölümüyle 26 Mart Cuma akşamı TV8 ekranında olacak.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin