'Kar beyazdır ölüm' demişti yaşasaydı 40 yaşında olacaktı...

17 yıl önce geçirdiği trafik kazası sonrası hayatını kaybeden şarkıcı Kerim Tekin ölüm yıl dönümünde anıldı.

Google Haberlere Abone ol
'Kar beyazdır ölüm' demişti  yaşasaydı 40 yaşında olacaktı...

Bundan 17 yıl önce geçirdiği talihsiz bir trafik kazası sonrası hayatını kaybeden şarkıcı Kerim Tekin ölüm yıl dönümünde sevenleri tarafından  unutulmadı. Tekin'in hayranları ve yakın dostları sosyal medya üzerinden fotoğraflar paylaşıp, duygusal mesajlar yayınladılar.

Ceyhun Yılmaz sayfasına "Sadece yakışıklı değil, sevimliydi. Gülüşüne hayran olan kız, kalbimizin misafiri de olsa, alınmadık. Hiçbir ölüm sevimli gelmez ama... Sen de hep yakışıklı kalacaksın, gülümse hep, hadi ama." notunu düştü.

İşte o mesajlardan bazıları...17. yılda sevgi, özlem ve rahmet ile anıyoruz..17 yıl önce çocukluk aşkım Kerim Tekin bu gün göçmüştü bu dünyadan. Benim de doğum günümdü... Ne acıydı, hala acıyor.Sen hiç yaşlanmayacak hep çok yakışıklı kalacaksın Kerim Tekin. Ruhun şad olsun... Unutulmayacaksın.Söylenecek onca şarkı verilecek onca konser varken böyle ayrılmak hiç olmadı.Saygı Sevgi ve Rahmetle...Yaşasaydı 40 yaşında olacaktı ama o hep 23 yaşında kalmaya gittiRuhun şad olsun, biz seni hep yad edeceğiz Kara GözlüYıllar geçti ama öldüğünü günü hala unutmadim kalbimde yaşamaya devam ediyorsun. 


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin