Kanser tedavisi gören Bekir Coşkun'dan mesaj!

Bir süredir akciğer kanseriyle mücadele eden Sözcü Gazetesi yazarı Bekir Coşkun, dün sosyal medya hesabı üzerinden, sevenleriyle hasret giderirken, tedavi süreciyle ilgili de bilgi verdi.

Google Haberlere Abone ol
Kanser tedavisi gören Bekir Coşkun'dan mesaj!

Bir süredir akciğer kanseriyle mücadele eden Sözcü gazetesi yazarı Bekir Coşkun, dün sevenleriyle sosyal medya hesabı üzerinden buluştu. Bekir Coşkun sağlık sorunları nedeniyle ara verdiği yazılarına da bugün döndü.

Bekir Coşkun, kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamayla, vermek zorunda kaldığı aranın sona erdiğini ve yazısının yayınlandığını duyurdu.

"Tabi ki her gün yazmak isterim.. Bazen uzaktan bakıyorum, içim sızlıyor" diyen Coşkun, "Ama benim çok için zor günler... Bilemezsiniz, hortumlar, ağrı bahtları, şişeler, haplar, sancılar, kimi zaman umut, kimi zaman kahır..." dedi.

Coşkun, "Gazetem, arkadaşlarım beni hiç yalnız bırakmadılar... Hep yanımda oldular... Ama tıp dünyası için aynı şeyi söyleyemem..." derken, "Yazı yazamadığım zamanlar, beni bağışlayın... Bu birkaç satır bile ilaç gibi.... Şimdilik hoşça kalın..." diye belirtti.


'Sanırım kanseri yendik'

Bugün de paylaşımlarına devam eden Bekir Coşkun, "Sanırım kanseri yendik" dedi.


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin