İmamoğlu'ndan altılı masaya flaş davet! Dudullu-Bostancı metro hattı açılıyor. İBB Başkanı, etkinliğe altılı masanın liderlerini davet etti

Cuma günü İstanbul’daki Dudullu-Bostancı metro hattı törenle açılıyor. İmamoğlu, etkinliğe altılı masanın liderlerini de davet etti. Altı lider, son olarak İmamoğlu’na verilen siyasi yasak kararı sonrası Saraçhane’de bir araya gelmişti.

Google Haberlere Abone ol
İmamoğlu'ndan altılı masaya flaş davet! Dudullu-Bostancı metro hattı açılıyor. İBB Başkanı, etkinliğe altılı masanın liderlerini davet etti

tv100’den Betül Araz’ın özel haberine göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, altı lideri davet etti…

5 Ocak’taki altılı masa toplantısından bir gün sonra liderler bu kez de metro açılışında bir araya gelecek…

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda 3 metro hattını birbirine bağlayan Dudullu-Bostancı metrosu 6 Ocak Cuma günü açılacak. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, o açılış için Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra altılı masadaki diğer liderleri de davet etti.

tv100 editörü Betül Araz’ın edindiği bilgilere göre, Kemal Kılıçdaroğlu, Meral Akşener ve Ahmet Davutoğlu da o davete katılacak.

DEVA Partisi lideri Ali Babacan, Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu ve Demokrat Parti lideri Gültekin Uysal ise başka programları olduğu için metro açılışı etkinliğine katılamayacak.

Altı lider, son olarak İmamoğlu’na verilen siyasi yasak kararı ve hapis cezası sonrası Saraçhane’de buluşmuştu.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin