İbo Show ilk bölüm konukları belli oldu!

Star, yeni sezonda ‘İbo Show’u, 9 yıllık aradan sonra yeniden ekrana getiriyor. İbrahim Tatlıses'in yeniden ekranlara dönmeye hazırlandığı programın ilk bölüm konukları da belli oldu.

Google Haberlere Abone ol
İbo Show ilk bölüm konukları belli oldu!

Talihsiz olayın yaşandığı o gece, ‘İbo Show’un konukları olan Kutsi ve Deniz Seki, yıllar sonra yeniden ‘nerede kalmıştık?’ diyerek ilk bölümün açılışını yapıyor.

Poll Production ve Global Medya’nın yapımcılığında hazırlanan İbrahim Tatlıses'in fenomen programı ‘İbo Show’, özel bir bölümle ekranlara dönüyor. Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, seyirciyi yıllar önceye götürüyor ve daha önce hiç kimsenin konuşmadığını konuşuyor. “O gece neler yaşandı?, En çok neyi özledi?, Cano’ya ilk sözleri ne oldu?, Uzun bir aradan sonra ilk hangi şarkıyı söyledi?” gibi daha bir çok sorunun cevabı, İbo Show'un ilk bölümünde yanıt bulacak.

Son bölümün konukları bu kez ilk bölüm konuğu oluyor

İbrahim Tatlıses’in 9 yıl önce son bölüm konukları olan Deniz Seki ve Kutsi’de bu özel programda yerini alıyor. Son bölümün konukları bu kez ilk bölüm konuğu oluyor.

İbo'ya dev nazar boncuğu

Aradan geçen yılların ardından İbrahim Tatlıses’in yeniden ekrana dönmesini büyük sevinçle karşılayan Deniz Seki ve Kutsi, çok anlamlı bir hediye ile duygularını ifade etti. Yanlarında getirdikleri dev nazar boncuğunu Tatlıses’e veren Deniz Seki ve Kutsi, güçlü bir başlangıç dilediklerini ilettiler.

‘İbo Show’, yepyeni bölümleriyle yakında Star’da…

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin