Haber Global'den flaş transfer! Hangi deneyimli isim ödüllü format 40'ı sunacak?

Uluslararası başarıya imza atan formatlardan bir tanesi olan "40" programı Haber Global'e transfer oldu. 40 programının sunuculuğunu ise ekranların deneyimli bir ismi yapacak.

Google Haberlere Abone ol
Medyatava Özel Haber Global'den flaş transfer! Hangi deneyimli isim ödüllü format 40'ı sunacak?

Ekranlara dönmeye hazırlanan Jülide Ateş "40" programının yeni yüzü oldu. Birbirinden renkli ünlü konukların ağırlanacağı programda zorluk derecesi değişen toplamda yanıtlanması gereken 40 soru var.

Sanat, siyaset, spor gibi değişik alanlarda ün yapmış konuklar bu 40 soruyu sansürsüz, müdahalesiz ilk ağızdan cevaplayacaklar.

Fikirlerini yaşadıklarını ve anlatmak istediklerini seyirciye ve Jülide Ateş'e ilk ağızdan özgürce anlatacaklar. Her soruya cevap verme süresi ise 2 dakika olacak.

"40"ta sorulamayanlar sorulacak, konuşulmayanlar konuşulacak

Televizyon ve habercilik kariyerinde 27 yılı geride bırakan usta isim Jülide Ateş Türkiye'nin saygıdeğer pek çok haber kanalında yüreğinin rengini de katarak, sayısız başarı ve birinciliklere imza atmıştır.

TDK Onur Ödülü gibi sayısız seçkin ödülün de sahibidir.

JÜLİDE ATEŞ'TEN İLK AÇIKLAMA

Jülide Ateş; "Kariyerimin olgunluk dönemine denk gelen çok önemsediğim, televizyona dönmeme vesile olan bir program. Bu nitelikli program ile ekranlara döndüğüm için çok heyecanlıyım.

Değerli ekip arkadaşlarımla beraber güzel işler yapacağımıza eminim" dedi.

ÖDÜLLÜ FORMAT "40" ARTIK HABER GLOBAL'DE...

Uluslararası başarıya imza atan formatlardan bir tanesi olan "40" programı Haber Global'e transfer oldu. "40"'ın yapım şirketi ise BBO Yapım, Şafak Bakkalbaşıoğlu ve Mahperi Altun Uçar.

Başarılı ve ödüllü program '40' dünyanın saygın fuarlarından biri olarak gösterilen "CANNES MİPCOM" format fuarında en iyi formatlar arasında seçilmişti.

İlk defa bir sohbet programının format kurallarıyla bir araya getirilerek farklı bir yapısıyla öncü formatlar arasında gösterilerek fuar tarihinde yayınlanan ilk talk show olma özelliğini de kazanmış oldu. "40" programı gerek dijital medya gerekse televizyon dünyasını birleştirdi.

Başta Almanya olmak üzere birçok Avrupa ülkesine de opsiyonlanan program artık Haber Global'de ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

JÜLİDE ATEŞ KİMDİR?

6 Mayıs 1971 Elazığ doğumlu haberci ve sunucu Jülide Ateş, 1996'da Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldu. 1990'de yapılan yarışmada "Türkiye Güzeli" seçildi. 1991 yılında Miss Universe ve Miss World güzellik yarışmalarında dokuzuncu oldu. İlk televizyon deneyimine 1992'de Star Haber'i sunarak başlayan Ateş, kariyerinde Kanal D, TGRT, Kanal 1, TRT 2, CNN Türk, NTV, Habertürk TV, Show TV gibi Türkiye'nin önde gelen kanallarında görev aldı.

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin