'Fatih Terim' haberi, muhabiri işinden etti!

Vatan gazetesi muhabiri önce sansüre uğradı, sonra işinden oldu...

Google Haberlere Abone ol
'Fatih Terim' haberi, muhabiri işinden etti!

Vatan gazetesi, deneyimli muhabiri Öncel Öziçer'in Fatih Terim'le ilgili "İmparator Sokak Köpeklerine Savaş Açtı" başlıklı haberi nedeniyle işine son verdi.Alaçatı'da lüks bir villa alan Fatih Terim'in sokak köpekleri için "Otoyola atın bunları, koku geliyor, mikrop yayar bunlar" sözlerininin aktarıldığı haber, Vatan'ın "Makaron" ekinde manşet olmuş, ancak bir süre gazetenin internet sitesinde sansürlenmişti.Konuyla ilgili Twitter'dan açıklamalarda bulunan Vatan muhabiri, işine son verilme kararına ilişkin şu ifadeleri kullandı: 
Ay ben yine kovuldum! Valla her kovulma sebebim gibi bu da benim için gurur verici... Dik durduğum, yalamadığım, yavşak olmadığım için...


— öncel öziçer (@oncelozicer) July 6, 2015Vatan'daki gerçek gazeteci dostların arayıp "Yazdıklarının her satırının doğru olduğunu biz de biliyoruz, ama işte :( " demeleri bile yeter.


— öncel öziçer (@oncelozicer) July 6, 2015Rahatladınız mı Fatih Terim? Ohh şöyle bir ferahlama? İşte imparatorun gücü di mi? Teallam yaa..


— öncel öziçer (@oncelozicer) July 6, 2015Belki çok şaşıracaksın ama, inanmazsın: "Senden büyük Allah var!"


— öncel öziçer (@oncelozicer) July 6, 2015imparatorlar etraflarındaki şakşakçıları gerçek zannederler, ama onlar zennedir..


— öncel öziçer (@oncelozicer) July 6, 2015çünkü "isminle yaşa" diyorlar bize doğarken. o da 'fethedecek'.. insan, medya, kasaba, canlılar alemi..elinde değil..anlıyorum ve üzülüyorum


— öncel öziçer (@oncelozicer) July 6, 2015o değil de.ben 16 senedir kendi halinde yazarım,ederim.gazetecinin maraba takımında,sansasyonsuz sadece 'yazan'.sen bu destek beni bi ağlat!


— öncel öziçer (@oncelozicer) July 6, 2015ama bir de şaşırt! çünkü ben olanı ve doğruyu yazdım.. muhattabı önemli değildi ki.. ama sanki baksan, drogonun tepesinde khaleesi 'yim :)


— öncel öziçer (@oncelozicer) July 6, 2015
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin