Ebru Gündeş milyonluk villasına taşınıyor

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, Rıza Sarraf ile evli olduğu dönemden kalan boğaz manzaralı yalısından taşınıyor. Gündeş'in Kemerburgaz'da orman içerisinde bulunan villasının değeri ise 13 milyon lira civarında.

Google Haberlere Abone ol
Ebru Gündeş milyonluk villasına taşınıyor

Ebru Gündeş, 9 yaşındaki kızı Alara ile birlikte yaşadığı boğaz manzaralı yalıdan taşınıyor. Yıllar önce 25 milyon TL'ye alınan yalıyı boşaltmaya hazırlanan Gündeş, Kemerburgaz'a taşınıyor. Ünlü şarkıcının yeni villası orman içinde ve değeri ise yaklaşık 13 milyon TL olduğu öğrenildi.

Dava açılmıştı

Beykoz Kanlıca'daki yalılarında, Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanunu'na aykırı tadilat yaptırdığı iddiasıyla iş adamı Rıza Sarraf ve eşi Ebru Gündeş'e dava açılmıştı. Ebru Gündeş savunmasında, "Suça konu edilen Kanlıca Mahallesi'nde 4 ve 5 parseller üzerindeki 2 yalıyı eşim Rıza Sarraf yaklaşık 6 yıl önce satın almıştı. Bu yalılardan 5 parsel üzerindeki benim adıma tapuda kayıtlıydı. Bu yalılar üzerinde gerçekleştirilen tadilatlar, eşim tarafından yaptırılmıştır. Benim bir ilgim bulunmamaktadır. Ben sonradan yalıyı eşime devrettim. Şu an benim üzerime değildir. Suçlamaları kabul etmiyorum. Beraatımı talep ederim" demişti.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin