Çukur 100. bölümüyle ne kadar izlendi?

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı fenomen dizi Çukur, dün akşam 100 bölümü geride bıraktı. Sürpriz gelişmelerin ve aksiyonun eksik olmadığı, duygusal anların da yaşandığı etkileyici bölüm, izleyenlerini ekran başına kilitledi. Çukur Yamaç'a sahip çıktı ve onun yanında durdu. Evinden ve sevdiklerinden uzak kalan Yamaç, Çukur ile yeniden bir araya gelirken, bölümün asıl büyük sürprizi finalde ortaya çıktı.

Google Haberlere Abone ol
Çukur 100. bölümüyle ne kadar izlendi?

Pazartesi akşamlarına damga vuran Çukur’un dün akşam ekrana gelen 100. bölümünde Cengiz Erdenet'in verdiği görevi Vartolu'nun da yardımıyla gerçekleştiren Yamaç'ı finalde büyük bir sürpriz bekliyordu. Başarılı operasyonun ardından Yamaç'ı yemeğe çağıran Cengiz Erdenet büyük bombayı patlattı; Çağatay Erdenet geri döndü...

SOSYAL MEDYA #ÇUKUR100'Ü KONUŞTU!

Çukur, dün akşam yayınlanan 100. bölümüyle Total’de 7.44 izlenme oranı (rating), 17.51 izlenme payı (share) ile birinci olurken, ABC1 20+'da 7.03 izlenme oranı (rating), 15.46 izlenme payı (share), AB'de 5.94 izlenme oranı (rating), 14.39 izlenme payı (share) elde etti. Heyecanın ve sürpriz gelişmelerin eksik olmadığı bölüm sosyal medyada da gündeme oturdu. #Çukur100 etiketi Twitter Türkiye'de 8 saat 35 dakika dünyada ise 2 saat 15 dakika TT listesinde kaldı.

ÇUKUR’UN YENİ BÖLÜMÜNDEN İLK SAHNE YAYINLANDI!

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un merakla beklenen yeni bölümünden ilk sahne yayınlandı. Cumali'nin Akın'dan hesap sorduğu sahnede "Efsun kim?" sorusu üzerine Akın'ın tedirgin hali dikkat çekiyor. Cumali'nin Akın'a, Efsun hakkında soru sormasının nedeni ise merak uyandırıyor.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin