Burak Sergen ile eski eşi Işıl Sergen yeni aşklarını tanıştırdı

Işıl Sergen ve Burak Sergen, önceki gün bir araya geldi.

Burak Sergen ile eski eşi Işıl Sergen yeni aşklarını tanıştırdı

19 yıllık evliliklerini geçtiğimiz yıl noktalayan Işıl Sergen ve Burak Sergen, dün bir araya geldi. Burak Sergen, buluşmaya nişanlısı Nihan Ünsal'la gelirken, Işıl Ulutürk'e de yeni sevgilisi eşlik etti.

Işıl Sergen ve Burak Sergen çifti yaklaşık bir yıl önce sürpriz bir kararla boşanmıştı. Anlaşmalı olarak evliliklerini bitiren çift haberi böyle duyurmuştu:"Hepinizin bildiği gibi 19 yıllık evliliğimizi iki ay önce tamamlamış bulunuyoruz. Sizlerle ve oğlumuz Cansın'ımızla bu haberi paylaşmak için okulların kapanmasını bekliyorduk ki cuma günü basın bu haberi sizlerle paylaştı. Biz de bu süreci hızlandırmak zorunda kaldık. Bilin ki 19 yılımızın sonunda biz yine yan yana, omuz omuza bir aile olarak, anne baba olarak yürüyeceğiz . Ayrılığımızda kesinlikle üçüncü şahıslar ya da kırıcı başka sebepler aranmamasını çocuğumuzun sağlığını dikkate alarak rica ederiz. Sebebimiz ise çözemediğimiz kişisel anlaşmazlıklardır. Yorum ve haber yaparken göstereceğiniz ve gösterdiğiniz hassasiyet için şimdiden teşekkür ederiz..."

Burak Sergen, bir ay önce önce kendisinden 25 yaş küçük sevgilisi spiker Nihan Ünsal'la nişanlandı.Dün Etiler'de gerçekleşen bu buluşmanın fotoğrafları Işıl Sergen ve Nihan Ünsal tarafından sosyal medyada yayınlandı.
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin