Barış Murat Yağcı'dan fanlarına teşekkür: Yarışma boyunca nedenini bilmediğim...

Survivor 2020'de finale kalmayı başaran Barış Murat Yağcı, yarışmada uzayan saç ve sakallarını kestirerek yeni imajını Instagram hesabından paylaşmış olay olmuştu. Barış son paylaşımında ise fanlarına teşekkür etti.

Google Haberlere Abone ol
Barış Murat Yağcı'dan fanlarına teşekkür: Yarışma boyunca nedenini bilmediğim...

Survivor 2020'de finale kalmayı başaran Barış Murat Yağcı yeni bir paylaşımda bulundu. Barış Murat Yağcı herkese teşekkür ettiği paylaşımında şunları söyledi:

"Survivor’dan önce çekirdek bir aileye sahiptim. Yarışma boyunca nedenini bilmediğim bir sorumluluk ve yük taşıdım. Finalin ardından anladım ki sevgi dolu dev gibi bir ailem olmuş ve sorumluluğumun sebebi onlarmış. Yarışma boyunca hep kendim olmaya çalıştım ve beni destekleyen insanları mahcup etmemek için her gün sabrettim, dayandım ve mücadelemi asla bırakmadım.

Şimdi görüyorum ki, birlikte çok şey başarmış ve tarih yazmışız. Daha çok tarihler yazacağız, bizim hikayemiz yeni başlıyor. İyi ki varsınız benim kocaman ailem. Sizi çok seven minik zürafanız."

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Survivor’dan önce çekirdek bir aileye sahiptim. Yarışma boyunca nedenini bilmediğim bir sorumluluk ve yük taşıdım. Finalin ardından anladım ki sevgi dolu dev gibi bir ailem olmuş ve sorumluluğumun sebebi onlarmış. Yarışma boyunca hep kendim olmaya çalıştım ve beni destekleyen insanları mahçup etmemek için her gün sabrettim, dayandım ve mücadelemi asla bırakmadım. Şimdi görüyorum ki, birlikte çok şey başarmış ve tarih yazmışız. Daha çok tarihler yazacağız, bizim hikayemiz yeni başlıyor 😉 İyi ki varsınız benim kocaman ailem. Sizi çok seven minik zürafanız 🦒🙃 #bmyfc

Barış Murat Yağcı (@barismrtyagci)'in paylaştığı bir gönderi ()

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin