Selin Şekerci ve Serdar Bilgili aşk mı yaşıyor? Ünlü oyuncudan açıklama geldi!

Ünlü oyuncu Selin Şekerci'nin, Beşiktaş eski Başkanı iş insanı Serdar Bilgili ile yeni bir aşka yelken açtığı öne sürüldü. Şekerci ise iddialara sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Google Haberlere Abone ol
Selin Şekerci ve Serdar Bilgili aşk mı yaşıyor? Ünlü oyuncudan açıklama geldi!

Ünlü iş insanı Serdar Bilgili'nin son dönemde adı oyuncu Selin Şekerci'yle anılıyor. Yönetmen Muratcan Oğuz'dan ayrılan Şekerci'nin ünlü iş insanı Serdar Bilgili ile Bodrum'da bir koyda görüldükleri iddia edildi.

Ünlü oyuncudan açıklama

tv100'ün haberine göre; oyuncu Selin Şekerci ile ünlü iş insanı Serdar Bilgili Bodrum'da görüldüler. Bilgili tarafından bir açıklama gelmezken Şekerci karşılaşmanın tesadüf olduğunu belirtti.

Şekerci çıkan iddialardan sonra ise sosyal medya hesaplarından da bir açıklama yaparak şunları söyledi:

"Yok artık Lebron James. Çok ayıp ama artık ya yapmayın gözünüzü seveyim herşeyin de bir haddi hududu var. Evimde oturduğum yerde kimlerle aşka yelkenler açmışım tövbe gece gece. Ailem var benim, belki değer verdiğim bir insan var çok ayıp yahu!"

2014 yılında Kaçak Gelinler dizisinde canlandırdığı Şebnem karakteri ile çok sevilen ve büyük bir hayran kitlesi kazanan Selin Şekerci, son olarak 2017 yılında Fox TV ekranlarında yayınlanan Çoban Yıldızı dizisinde Zühre karakterini canlandırmıştı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin