Avrupa Avrupa'ya yeni oyuncu

TRT 1'de yayınlanan dizinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim.

Google Haberlere Abone ol
Avrupa Avrupa'ya yeni oyuncu


TRT 1’in sit-com dizisi 'Avrupa Avrupa'nın oyuncu kadrosuna oyuncu Şükran Ovalı katılıyor.Pazar günü ekranlara gelecek olan Avrupa Avrupa dizisine Ovalı, eğlenceli, çılgın, Melisa karakteriyle katılıyor. 

 

Haziran sonuna kadar Avrupa Avrupa dizisinde rol alacak olan Şükran Ovalı 'Melisa, deli dolu, çılgın bir karakter… Ne yapacağı pek de belli olmayan, uçuk ama kimseye zararı da olmayan bir yapısı var. Bugüne kadar canlandırmadığım bir karakter, farklı bir şeyi oynayacak olmak beni mutlu etti. Diziye 69. Bölümde dahil oldum, ekip ve yönetmenimiz benim biran önce alışabilmem için ellerinden geleni yaptılar. Umarım izleyici de beğenir' dedi.

 

Yapımcılığını Mia Yapım’ın (Banu Akdeniz), yönetmenliğini Şafak Bal’ın üstlendiği, senaryosunu Fethi Kantarcı, Saygın Delibaş ve Barkın Şenüren’in yazdığı son yılların en çok konuşulan ve dönem dönem Türkiye gündemine oturan Avrupa Birliği’nin konu edildiği “Avrupa Avrupa” adlı komedi dizisi, 69. Bölümüyle 31 Mart Pazar 19.50’de Trt 1 ekranlarında yayınlanacak.


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin