'Acemi Anneler Stüdyo' ekran macerasına başlıyor

TRT 1 ekranlarında yeni bir program başlıyor: Acemi Anneler Stüdyo. “Acemi Anneler” dizisinde yaşanan olay ve konuların ele alınacağı “Acemi Anneler Stüdyo”cumartesi günleri yayınlanacak.

Google Haberlere Abone ol
'Acemi Anneler Stüdyo' ekran macerasına başlıyor

TRT 1 ekranlarında yeni bir program başlıyor: Acemi Anneler Stüdyo.

TRT 1’in hafta içi her gün yayınlanan Acemi Anneler dizisi; kahramanlarının hikâyeleriyle bu kez Acemi Anneler Stüdyo'ya konu oluyor.

Acemi Anneler dizisinde yaşanan olay ve konuların ele alınacağı Acemi Anneler Stüdyo cumartesi günleri 11.30'da yayınlanacak.

Acemi Anneler Stüdyo'da aile, evlilik, çocuk yetiştirme, hamilelik ve hayata dair pek çok konu; sunucu Şahla Orujova’nın sunumu ve alanında uzman konukların katılımıyla konuşulacak...

Acemi Anneler Stüdyo’da “annelik” ve hayata dair her şey konuşulacak.

Bir evi yuva yapan nedir? Annelik bir ömür boyu acemilik midir? Korkular, takıntılar hayatımızı nasıl etkiliyor? Çocuk yetiştirmenin altın kuralları var mıdır? “Anne” olmak için doğurmak mı gerekir? Çalışan anne, iş ve yaşam arasındaki dengeyi nasıl sağlayabilir? Sağlıklı bir gebelik ve bebek için ideal yaş var mıdır? Eşlerin çocuk sahibi olma konusundaki uyuşmazlığı nasıl çözülebilir? Hamilelik dönemi beslenmede nelere dikkat edilmeli? Hamile çalışanların hukuki hakları nelerdir? gibi sorular “Acemi Anneler Stüdyo”da yanıtlanacak.

Acemi Anneler Stüdyo her cumartesi canlı yayınla 11.30'da TRT 1’de ekrana gelecek.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin