2017'nin Best Model'leri belli oldu!

Best Model Türkiye 2017’nin finali önceki akşam Kıbrıs’ta yapıldı.

Google Haberlere Abone ol
2017'nin Best Model'leri belli oldu!

Best Model Türkiye 2017’nin finali önceki akşam Kıbrıs’ta yapıldı. Gecede 18 yaşındaki Aslıhan Karalar ve 17 yaşındaki Efe Sorarlı birinci seçildi.

Bu yıl 30’uncu kez düzenlenen Best Model Türkiye yarışmasının finaline önceki gece Girne Rocks Hotel ev sahipliği yaptı. Sunuculuğunu Ece Gürsel ve Mehmet Ali Erbil’in üstlendiği final gecesinde jüride Levon Kordonciyan, Nil Burak, Şevval Sam ve Tuğçe Sarıkaya da yer aldı.

Best Model of the World'e Paris ev sahipliği yapacakRober Hatemo, Betül Demir ve Şevval Sam’ın sahne şovlarıyla renklenen gecede 18 yaşındaki Aslıhan Karalar ile 17 yaşındaki Efe Sorarlı birinci seçildi. İki genç, 11 Aralık’ta Paris’te yapılacak Best Model of the World yarışmasında Türkiye’yi temsil edecek.

Yarışmada Ela Yörüklü ve Ege Semih Erken ikinci, Burcu Kavaklı ile Uygar Taze de üçüncü oldu.

30. yıl kutlamasıGeçtiğimiz haftalarda Paris’te geçirdiği iki kalp ameliyatının ardından bir süre yoğun bakımda tedavi gören yarışmanın organizatörü Erkan Özerman da gecedeki yerini aldı. Gecenin sonunda 30’uncu yıl pastası kesilerek kutlama yapıldı.Geçen yılın birincisi Gizem Kayalı, tacını Aslıhan Karalar’a devretti.

Davetliler arasında bulunan Leman Sam, Mehmet Ali Erbil’in ısrarı üzerine kızı Şevval Sam’la birlikte sahneye çıktı. Anne-kız, Erbil ve Ece Gürsel’le beraber “Bebeğim” şarkısını seslendirdi.

 


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin