13 yaşındaki çocuğu 28 yaşındaki adamla nişanladılar. Sosyal medya ayağa kalktı, jandarma ve bakanlık inceleme başlattı

Konya Beyşehir'de 13 yaşındaki C.S. isimli çocuk ailesi tarafından kendisinden 15 yaş büyük Ali G. ile nişanlandı. Görüntüler sosyal medyaya düşünce büyük infial yaşandı. Olayla ilgili jandarma ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ekipleri tarafından inceleme başlatıldı.

Google Haberlere Abone ol
13 yaşındaki çocuğu 28 yaşındaki adamla nişanladılar. Sosyal medya ayağa kalktı, jandarma ve bakanlık inceleme başlattı

Konya'nın Beyşehir ilçesinde 13 yaşındaki  C.S., ailesi tarafından kendisinden 15 yaş büyük Ali G. ile nişanlandırıldı. Nişana ait görüntüler sosyal medyada yayınlanırken, jandarma ve Aile ve Sosyal Hizmetler  İl Müdürlüğü ekipleri inceleme başlattı.

Beyşehir ilçesi Karaali Mahallesi'nde oturan ve eşinden ayrı yaşayan Osman S., 8'inci sınıf öğrencisi kızı C.S.'yi aynı mahallede oturan ve kızından 15 yaş büyük olan Ali G. ile nişanladı. 7 Aralık'ta evde yapılan nişan merasimi ise davetliler tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedilip, sosyal medyada yayınlandı. Beyşehir İlçe Jandarma Komutanlığı ile Aile ve Sosyal Hizmetler  İl Müdürlüğü ekipleri görütüler üzerine inceleme başlattı. Jandarmanın, inceleme kapsamında C.S. ve nişanlandığı Ali G. ile aile fertlerinin ifadesine başvurduğu öğrenildi. 

Kaynak: DHA
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin