Yaz geliyor! Vücudunuzu daha fit ve daha güzel hale getirmek için harekete geçin: Bu 3 trend uygulamayla yaza harika bir vücutla girebilirsiniz

Vücudunuzu yaza hazırlamak, daha fit ve güzel bir görünüm elde etmek için harekete geçmenin tam zamanı. Vücudunuzda büyük değişimleri amaçlayan ameliyatların yerini daha doğal sonuçlar elde edilen ve daha kısa iyileşme sürelerine sahip cerrahilerin aldığını dile getiren Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Sarper Mete en çok tercih edilen 3 trend uygulamayı anlattı.

Google Haberlere Abone ol
Yaz geliyor! Vücudunuzu daha fit ve daha güzel hale getirmek için harekete geçin: Bu 3 trend uygulamayla yaza harika bir vücutla girebilirsiniz - Resim: 1

1. Skinny BBL: 

Klasik BBL dendiği zaman kişilerin aklına gelen ilk isimlerin başında Kim Kardashian gelir. İnce bir bel ve oldukça büyük, geniş, kalp şeklinde bir popo. Son dönemlerin tercih edilen uygulaması Skinny BBL de ise çok daha sportif bir popo görüntüsü amaçlanır. Popo bölgesine litrelerce yağ transfer etmek yerine, daha düşük hacimde yağ kullanılarak hacim artışından ziyade daha yuvarlak şekilli, daha sıkı ve sportif bir popo görüntüsü planlanır. Halihazırda aşırı yağlanması olmayan kişilerin karın ve bel bölgesindeki mevcut yağ, liposuction yöntemi ile alınır ve popo bölgesine transfer edilir.

Popoya hacim vermekten ziyade daha fit ve yuvarlak bir popo görüntüsü elde etmeye yarayan bu yöntemde popo başına yaklaşık 300 cc'lik yağ enjeksiyonu yapılır. Hızlı bir iyileşme süresi olan bu cerrahi işlem özellikle genç ve zayıf kişiler tarafından tercih edilmektedir.