Xiaomi telefon sahiplerine kötü haber geldi. MIUI 13 güncellemesi verilmeyecek olan telefonların listesi belli oldu. Xiaomi'nin hangi telefonları MIUI 13 güncellemesi alamayacak?

Xiaomi’nin yakın zamanda MIUI 13 güncellemesini cihazlara dağıtması bekleniyor. Aralık ayında kullanıcılarla paylaşılması beklenen ara yüzün, yeni Xiaomi 12 Serisi ile birlikte çıkacağı tahmin ediliyor. Yazılımın verileceği cihazların açıklanmasıyla birlikte, desteğin kesileceği muhtemel cihazlar da belli oldu. İşte MIUI 13 almayacak o modeller.

Google Haberlere Abone ol
Xiaomi telefon sahiplerine kötü haber geldi. MIUI 13 güncellemesi verilmeyecek olan telefonların listesi belli oldu. Xiaomi'nin hangi telefonları MIUI 13 güncellemesi alamayacak? - Resim: 1

Xiaomi’nin yakın zamanda MIUI 13 güncellemesini cihazlara dağıtması bekleniyor. Aralık ayında kullanıcılarla paylaşılması beklenen arayüzün, yeni Xiaomi 12 Serisi ile birlikte çıkacağı tahmin ediliyor. Yazılımın verileceği cihazların açıklanmasıyla birlikte, desteğin kesileceği muhtemel cihazlarda belli oldu. MIUI 13 beraberinde yeni bir simge paketi, daha temiz ve minimalist bir arayüz ve çok sayıda yeni widget ile birlikte geliyor. Bunları zaten Xiaomi’nin yayınladığı son beta paketinde gördüğümüz için biliyoruz. Fakat bu güncelleme şirketin tüm modellerine sunulmayacak.