Xiaomi telefon sahiplerine kötü haber geldi. MIUI 13 güncellemesi verilmeyecek olan telefonların listesi belli oldu. Xiaomi'nin hangi telefonları MIUI 13 güncellemesi alamayacak?

Xiaomi’nin yakın zamanda MIUI 13 güncellemesini cihazlara dağıtması bekleniyor. Aralık ayında kullanıcılarla paylaşılması beklenen ara yüzün, yeni Xiaomi 12 Serisi ile birlikte çıkacağı tahmin ediliyor. Yazılımın verileceği cihazların açıklanmasıyla birlikte, desteğin kesileceği muhtemel cihazlar da belli oldu. İşte MIUI 13 almayacak o modeller.

Google Haberlere Abone ol
Xiaomi telefon sahiplerine kötü haber geldi. MIUI 13 güncellemesi verilmeyecek olan telefonların listesi belli oldu. Xiaomi'nin hangi telefonları MIUI 13 güncellemesi alamayacak? - Resim: 3

ITHome tarafından yayınlanan en son makaleleri ve hatta XIAOMIUI listesini dikkate alırsak, MIUI 13’ün yeni sürümü tüm Xiaomi cihazlarına ulaşmayacak. Beklenen listenin belirli bir yaşı geçen cihazlar da dahil olmak üzere oldukça kapsamlı gözüktüğünü söyleyebiliriz.

İşte MIUI 13 almayacak o modeller

Xiaomi Mi Mix 2S, Xiaomi Mi Mix 3 5G, Xiaomi Mi 9, Xiaomi Mi 9 SE, Xiaomi Mi 9 Lite, Xiaomi Mi 9T, Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Mi 8, Redmi Not 8, Redmi Not 8T, Redmi Not 8 Pro, Redmi 8, Redmi Not 7, Redmi Not 6, Redmi 7

Ancak bununla ilgili başka bir söylenti daha mevcut.