Xiaomi telefon sahiplerine kötü haber geldi. MIUI 13 güncellemesi verilmeyecek olan telefonların listesi belli oldu. Xiaomi'nin hangi telefonları MIUI 13 güncellemesi alamayacak?

Xiaomi’nin yakın zamanda MIUI 13 güncellemesini cihazlara dağıtması bekleniyor. Aralık ayında kullanıcılarla paylaşılması beklenen ara yüzün, yeni Xiaomi 12 Serisi ile birlikte çıkacağı tahmin ediliyor. Yazılımın verileceği cihazların açıklanmasıyla birlikte, desteğin kesileceği muhtemel cihazlar da belli oldu. İşte MIUI 13 almayacak o modeller.

Google Haberlere Abone ol
Xiaomi telefon sahiplerine kötü haber geldi. MIUI 13 güncellemesi verilmeyecek olan telefonların listesi belli oldu. Xiaomi'nin hangi telefonları MIUI 13 güncellemesi alamayacak? - Resim: 2

MIUI 13 güncellemesi almayacak modeller

Teknoloji dünyasında bilindiği gibi, Xiaomi genellikle akıllı telefonlarına 2 yıl boyunca güncelleme desteği sunuyor. Bazı amiral gemisi ve özel modeller için bu 3 yıla kadar çıkabiliyor. Ancak giriş ve orta segmentteki telefonlarından bir kısmının yazılım desteğinin çok büyük olasılıkla kesileceği tahmin ediliyor.