TOGG fiyatı açıklanır açıklanmaz görücüye çıktı! 953 bin lira olan TOGG'un yeni modeli için insanlar akın etti

Yerli ve milli elektrikli otomobil TOGG'un 'T10X' ismi verilen C Segmenti SUV modelinin fiyatı açıklandı. Başlangıç fiyatı 953 bin lira olarak belirlenen aracın fiyatı; donanım, menzil ve opsiyonel ilaveler ile birlikte 1 milyon 215 bin TL arasında değişiyor. TOGG fiyatı açıklanır açıklanmaz görücüye çıktı, vatandaşlar TOGG'un fiyatıyla ilgili ilk kez açıklamalarda bulundu.

Google Haberlere Abone ol
TOGG fiyatı açıklanır açıklanmaz görücüye çıktı! 953 bin lira olan TOGG'un yeni modeli için insanlar akın etti - Resim: 1

Yerli ve milli elektrikli otomobil TOGG'un 'T10X' ismi verilen C Segmenti SUV modelinin fiyatı açıklandı. Başlangıç fiyatı 953 bin lira olarak belirlenen aracın fiyatı; donanım, menzil ve opsiyonel ilaveler ile birlikte 1 milyon 215 bin TL arasında değişiyor. Araç, iki farklı donanım ve iki batarya seçeneğiyle kullanıcılarına sunulacak. Fiyatı şirket tarafından açıklanan 'T10X' modeli Zincirlikuyu'da bulunan bir AVM'nin içindeki tanıtım standında da sergileniyor. İncelemeye gelenler SUV araç için belirlenen fiyatı değerlendirdi.

Etiketler yaşam TOGG TOGG Fiyat