Şahin gibi gözleri olanlar anında görüyor. Resimdeki gizli Z harfini 5 saniye içinde görebilenler dahi sayılıyor. Sadece üstün zekalılar gizlenmiş Z harfini 5 saniye içinde bulabiliyor

Aşağıdaki 5 saniyelik viral IQ testini yaparak akıllı beyninizi test edin. Bu IQ testi, insanların zekasını zorlayacak şekilde yaratıldı ve sadece zekası ortalamanın üzerinde olanlar 5 saniye içinde çözmeyi başarabiliyor.

Google Haberlere Abone ol
Şahin gibi gözleri olanlar anında görüyor. Resimdeki gizli Z harfini 5 saniye içinde görebilenler dahi sayılıyor. Sadece üstün zekalılar gizlenmiş Z harfini 5 saniye içinde bulabiliyor - Resim: 2

GİZLİ HARFİ BULDUN MU?

Resimdeki farklı harfi bulmanın anahtarı, görüntüleri dikkatlice izlemek ve dikkatinizi çeken farklılığı belirlemektir. Bu farklılık bazı durumlarda göze bazı durumlarda fark edilmesi zor olabilir ve sizin açınızdan biraz araştırma yapmanız gerekebilir. Resimdeki gizli harfi gördün mü?

Bu aktivite, bilişsel yetenekleri geliştirmek için faydalı olan eleştirel düşünmeyi uyararak beyin için mükemmel bir egzersiz görevi görür. Ancak, beyin hücrelerinizin çalışmasını sağlayan ve karşılığında beyin için bilişsel yeteneklerinizi artıran egzersiz sağlayan gizli farkı bulmanın heyecanıdır.

Etiketler test IQ test