Ramazan öncesi büyük kampanya. Kıyma 140 TL, kuşbaşı 150 TL oldu. Tarım Kredi Kooperatifi Marketleri'nde et ürünlerindeki büyük indirim kuyruk oluşturacak

Et fiyatları da diğer ürünler gibi aldı başını gitti. Kıyma ve et fiyatları kasaplarda ve marketlerde 200 lira ile 300 lira arasında değişiyor. Ramazan öncesi harekete geçen Tarım Kredi Kooperatifi Marketleri, ET ve Süt Kurumu ile işbirliği yaptı ve kıymanın kilogramı 140 liradan, kuşbaşı etin fiyatı ise 150 liradan satışa sunuldu.

Google Haberlere Abone ol
Ramazan öncesi büyük kampanya. Kıyma 140 TL, kuşbaşı 150 TL oldu. Tarım Kredi Kooperatifi Marketleri'nde et ürünlerindeki büyük indirim kuyruk oluşturacak - Resim: 2

Müşteriler kampanyadan memnun

Müşterilerden Zafer Duran, kampanyanın güzel olduğunu belirterek, "Daha ucuz olmasını isterdik ama eldeki imkanlar bunlar. Buna göre iyi. Dışarda fiyatlar 200-300 lira. İnşallah devamı olur. Her geldiğimizde bulabilsek. Diğer marketlerde de olursa, Ramazan herkes için rahat geçer." diye konuştu.

Emine Yücel ise kampanyayı güzel ve uygun bulduğunu belirterek, "İnşallah ramazan boyu kampanya devam eder. Memnunuz." dedi.

Hüseyin Elibol ise kampanyayı çok güzel bulduklarını belirterek, "Kasaplarda 280 lirayken burada gayet normal. Allah razı olsun." ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ GALERİ

Emekli bayram ikramiyeleri ne zaman ödenecek? Emekli bayram ikramiyeleri ne zaman ödenecek?