Camlarınız ayna gibi parlayacak, tek bir leke dahi kalmayacak: Leke bırakmayan cam silme yöntemi nedir?

Bu yöntem sayesinde camlarınızda tek bir leke dahi kalmayacak. Camları ayna gibi temizlemenin sırrı bulundu. İşte cam temizliğinde uygulanması gereken o pratik yöntem...

Google Haberlere Abone ol
Camlarınız ayna gibi parlayacak, tek bir leke dahi kalmayacak: Leke bırakmayan cam silme yöntemi nedir? - Resim: 2

Leke bırakmayan cam temizliği nasıl yapılır?

Cam yüzeylerde herhangi bir leke kalmadan silme işlemi için uygun malzemeleri kullandığınızdan emin olmanız gerekmektedir. Cam temizliğinin olmazsa olmaz malzemelerinin başında sirke gelmektedir.

Sirke cam yüzeylerinde bulunan lekelere direkt olarak etki ederken aynı zamanda cam yüzeyinde herhangi bir leke durumunun oluşmasına da engel olacaktır. Bunun için ilk olarak içi boş olan bir sprey şişesinin içerisine 3 su bardağı su, 2 su bardağı beyaz sirke ve bulaşık deterjanını alın.

Tüm malzemeler karışana dek iyice çalkalayın. Çalkalama işleminden sonra camınızı arkalı önlü olacak şekilde bu suyla güzelce temizleyin. Temizleme esnasında mikrofiber bez kullanmayı kesinlikle ihmal etmeyin.

Camlarınızın kısa sürede tüm kirlerinden arındığını göreceksiniz. Leke oluşmasını engellemek için camlarınızın tam kuruduğundan emin olmalı, kurumadan evvel kesinlikle dokunmamalısınız.

SIRADAKİ GALERİ

Koreli kadınların güzellik sırrı deşifre oldu Koreli kadınların güzellik sırrı deşifre oldu