Asgari ücret rakamını açıkladılar: 6200 Lira. Enflasyon patladı asgari ücretlilerin gözü kulağı temmuz ayında. Asgari ücrete ne kadar zam gelecek. Asgari ücret temmuz ayında ne kadar olacak?

Milyonlarca işçinin gözü kulağı temmuz ayında asgari ücrete yapılması beklenen yeniden artış oranında. Asgari ücrete ikinci bir zam yapılıp yapılmayacağı yönünde henüz net ve resmi bir açıklama olmazken, bu konuda rakamlar ad telaffuz edilmeye başlandı. 4253 lira olan asgari ücret 6200 lirayı mı yükseltiliyor?

Google Haberlere Abone ol
Asgari ücret rakamını açıkladılar: 6200 Lira. Enflasyon patladı asgari ücretlilerin gözü kulağı temmuz ayında. Asgari ücrete ne kadar zam gelecek. Asgari ücret temmuz ayında ne kadar olacak? - Resim: 3

Sosyal medya üzerinden gelen zamları duyuran bir hesap asgari ücrete ne kadar zam geleceğini duyurdu. Zamgeldi ismindeki hesaba göre asgari ücret temmuz ayında 6200 lira olacak. Hesaptan yapılan paylaşımda, "Asgari ücretin Temmuz'da 6200 ₺ olacağı konuşuluyor. Böyle bir şey ne gibi sonuçları doğurur? Ne düşünüyorsunuz?" denildi.


SIRADAKİ GALERİ

Dolar ne 17 TL, ne 18 TL 100 lira olacak Dolar ne 17 TL, ne 18 TL 100 lira olacak