13 yaşında küçük bir sivilceyle başladı morluklar bütün yüzüne yayıldı. Yüzündeki izler genç kıza şöhret getirdi

Nancy henüz 13 yaşındayken dudağında çıkan zararsız bir sivilceyi çok da ciddiye almamıştı. Ancak bu sivilce onun hayatını kökten değiştirdi. Şu an yüzüne yayılan o morluklar şöhretinin kaynağı....

Google Haberlere Abone ol
13 yaşında küçük bir sivilceyle başladı morluklar bütün yüzüne yayıldı. Yüzündeki izler genç kıza şöhret getirdi - Resim: 3

Belli dönemlerde atak şeklinde ortaya çıkan morlukların dayanılmaz ağrılara neden olduğunu belirten genç kız, bu süreçte yapacağı hiçbir şey olmadığını ağrı kesici aldığını ve buz kompresi ile rahatlamaya çalıştığını belirtiyor. Olağandışı cilt rahatsızlığı ve tedavi arayışının onu duygusal olarak tükettiğini anlatan Nancy yine de sahip olduğu destek için kendini şanslı hissettiğini söylüyor.

"HERKES SİZE BAKIYOR ÇÜNKÜ BENZERSİZSİNİZ"

Sosyal medyada binlerce takipçisi olan genç kız gizemli durumu hakkında hem internette hem de toplum içinde aldığı olumlu tepki karşısında hayrete düştüğünü belirtiyor ve zamanla kendisini benzersiz kılan şeyleri keşfettiğini ve insanlara da bu mesajı vermeye çalıştığını vurguluyor:

"Benzersiz görünmek gerçekten harika bir şey. Eğer herkeste olmayan özel bir durumunuz varsa bunu olumlu olarak kabul edin ve etrafından dolaşın. Sokaktaki insanlar size bakıyor çünkü siz benzersizsiniz"

SIRADAKİ GALERİ

Sararan ve kireçlenen banyo derzleriniz parlayacak Sararan ve kireçlenen banyo derzleriniz parlayacak