13 yaşında küçük bir sivilceyle başladı morluklar bütün yüzüne yayıldı. Yüzündeki izler genç kıza şöhret getirdi

Nancy henüz 13 yaşındayken dudağında çıkan zararsız bir sivilceyi çok da ciddiye almamıştı. Ancak bu sivilce onun hayatını kökten değiştirdi. Şu an yüzüne yayılan o morluklar şöhretinin kaynağı....

Google Haberlere Abone ol
13 yaşında küçük bir sivilceyle başladı morluklar bütün yüzüne yayıldı. Yüzündeki izler genç kıza şöhret getirdi - Resim: 2

Dudağında çıkıp yavaş yavaş yüzüne yayılan morluklara mide bulantısı ve sersemlik de eşlik edince Nancy ve ailesi yeniden hastanenin yolunu tuttu.

DOKTORLAR  NE OLDUĞUNU ANLAYAMADI

Hürriyet'te yer alan habere göre devam eden yıllar içinde defalarca kez hastaneye giden ve farklı uzmanlara görünen genç kızın sorununu çözmeye çalışan doktorlar, uyguladıkları her tedavide yeniden başa döndü.

"Bir çok test ve biyopsi yapıldı ancak hastalığıma bir türlü teşhis konuamadı. İlk başta yüzümdeki morlukların ürtiker olduğu söylendi ancak yıllar süren tedavi sonrası doktorlar bu teşhisin yanlış olduğunu kabul ettiler. Hayatım hastane randevularıyla dolu. Bir çok farklı doktora gittim ve hala hiçbirinin yüzümdeki hastalığın ne olduğu ile ilgili bir fikri yok" diyen Nancy 18 yaşında olduğunu ve hayatının geri kalanını hastane yollarında geçirmek istemediğini belirtiyor.