Ülkenin önde gelen müzik yazarı ve kültür sanat gazetecileri Sezen Aksu tepkisini MedyaTava'da yorumladı

Ünlü sanatçı ve söz yazarı Sezen Aksu; 'Şahane Bir Şey Yaşamak' adlı şarkısında geçen “Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem’e” sözleri yüzünden hedef gösterildi. Tepkilerin sokağa taşmasıyla, bir grup, Sezen Aksu'nun Beykoz'daki evinin önünde eylem yaptı. Yaşananları ülkenin önde gelen müzik yazarı ve kültür sanat gazetecileri Naim Dilmener, Tolga Akyıldız, Emrah Kolukısa, Mahmut Çınar, Ayşen Güven, Aslı Uluşahin ve Bekir Özgür Aybar, MedyaTava'dan Gizem Ertürk'e yorumladı.

Ünlü sanatçı ve söz yazarı Sezen Aksu, 2017 yılında müzisyen Yaşar Gaga ile birlikte Polat Yağcı'nın Poll Production şirketinden çıkardığı 'Şahane Bir Şey Yaşamak' şarkısını 5 yıl sonra kendi sayfasından yayınlayınca dini değerlere hakaret ettiği gerekçesiyle hedef gösterildi. 

Hande Baladın mavi mini elbisesiyle büyüledi FLAŞ! Asgari ücret 6 bin TL oluyor Eski hostes şahit olduğu şaşırtıcı olayı anlattı Ebrar Karakurt ayakkabı numarasını açıkladı Hülya Koçyiğit'in kız kardeşi de oyuncuymuş 3600 Ek Gösterge'de sıcak gelişme